Získat licenční klíč MOBILedit!

Pokud chcete znovu zaslat licenci k již aktivovanému voucheru, pokračujte zde.

Vložte číslo vašeho voucheru
Zadejte vaši email. Licenční klíč bude zaslán na tuto adresu.
Zadejte svoje jméno a příjmení.
Vložte svoje PSČ.
Zadejte vaši poštovní adresu.

Podmínky pro bezplatné získání licence k programu MOBILedit pro jeden telefon.

K vybraným telefonům ALIGATOR je jako součást speciální nabídky dodáván voucher pro bezplatné získání licence MOBILedit. Nabídka je časově omezena do data uvedeného na voucheru. Pro získání licence je třeba přihlásit se na adresu http://www.aligator.cz/podpora/mobiledit, vyplnit registrační formulář a udělit souhlas s těmito podmínkami.

V registračním formuláři je třeba vyplnit číslo voucheru, Vaše jméno, e-mailovou adresu, PSČ, popř. Vaší poštovní adresu. Po potvrzení a odeslání formuláře stiskem tlačítka "Získat licenční klíč" Vám bude na Vaší e-mailovou adresu odeslán elektronickou poštu klíč pro aktivaci vašeho programu MOBILedit.

Voucher je možno použít jen jednou a licence programu je vázána na jednoho uživatele, jeden počítač a jeden telefon. Dobře si proto prosím poznamejte licenční klíč, po použití voucheru už nebude možno ho získat znova.

Program MOBILedit lze stáhout ze stránek výrobce. Stáhněte si instalační soubor "MOBILedit! Aligator" z odkazu http://www.mobiledit.com/cz/downloads.asp a nainstalujte jej. Po instalaci pogram běží ve zkušební verzi Lite. Po vložení licenčního klíče, získaného z těchto stránek, se program přepne do plné verze pro jeden telefon. Použití programu MOBILedit! se řídí licenčními podmínkami výrobce tohoto programu.

POZOR! Platnost voucheru a práva na získání bezplatné licence je omezena do data uvedeného na voucheru. Po uplynutí tohoto data již není možno nárok na získání bezlatné licence uplatnit!

Pokud potřebujete znovu zaslat licenční číslo k již aktivovanému voucheru, použijte odkaz http://www.aligator.cz/podpora/mobiledit/znovu

Zobrazit Licenční ujednání a Podmínky pro využití služby v novém okně